רבות מאתנו יודעות שלחיות את החיים בתשוקה הוא המפתח לחיים מאושרים ומוגשמים. למרות זאת, הקושי האמיתי של נשים רבות הוא להבין מה באמת מלהיב אותן.

במפגש הזה נברר ביחד מה באמת חשוב לך וניצור בהירות לגבי האהבות העיקריות שלך בחיים. ניצור תמונה עתידית שלך – של 'לאן אני רוצה להגיע?'. הדרך לחדש את הקשר עם הפראי בעולמך ולשמור עליו הוא לשאול את עצמך: "מה את רוצה?". בנוסף, את תזהי באופן מאד ברור מהו הפער בין היכן שאת נמצאת היום לביו היכן שהרצונות העמוקים שלך נמצאים.

בהירות היא גורם הכרחי בדרך להגשמה שלך והיא מעניקה לך כח לפעול. ללא כיוון ברור את 'מסתובבת סביב הזנב שלך' ולא מסוגלת לממש את מה שאת רוצה כיוון שאת לא מעיזה להתחייב באופן מלא.

המפגש הזה ידרוש ממך להכיר בחייך הפנימיים ולהעלות אותם על פני השטח, כך שתוכלי לברר מה באמת משמעותי עבורך. זה יפגיש אותך עם האש הפנימית שלך וידליק אותה מחדש.

התהליך הזה יהווה עבורך מעין מצפן או כוכב צפון המאיר את הדרך. המצפן הזה יעזור לך לבחור בבהירות רבה יותר כאשר תיתקלי בצמתים ובהתלבטויות לאורך הדרך. בתהליך פשוט ושיטתי תלמדי ליצור סדרי עדיפויות שיסייעו לך להימנע מהסחות דעת ומהפרעות בחיים שלך.

באורח פלא, כאשר ה"מה" שלך יהיה ברור לך, ה"איך" יתחיל להופיע בבהירות ובמהירות רבה יותר בחייך.

בסופו של התהליך הזה תלמדי כיצד לבצע (בעצמך) את התהליך הזה שוב ושוב בחייך, כאשר תגשימי את הרצונות שלך ותשוקות חדשות יתעוררו, או כאשר יהיה שינוי ברצונות שלך.

תרגיל:

עשי רשימה של כל הרצונות העמוקים שלך (לפחות 10-15) ושעונים על ההגדרה הבאה: את מאד מאד רוצה אותם, כשאת חושבת על מימושן זה מרגש ומפחיד אותך באותו הזמן, ואין לך מושג איך להשיג אותן. כאשר את מכינה את הרשימה צאי מגבולות ההגיון והרשי לעצמך להתפרע וללכת למחוזות רחוקים רחוקים…