ישנם מצבים בחיים בהם את עשויה להיות בתקופה של צומת דרכים, בשלב של מעבר בחיים, או שאת מתמודדת עם דילמה משמעותית. יתכן שאת חווה שחיקה, עייפות פיזית או נפשית, חוסר מוצא, תקיעות או דריכה במקום.

יתכן שבנוסף לכך את מבולבלת. את נאלצת להתמודד במקביל עם הרבה 'רעש' פנימי (רגשות ורצונות סותרים, אשמה, פחד, בושה) ו'רעש' חיצוני (מוסכמות חברתיות, ציפיות, דעות של אחרים, צורך לרצות אחרים) שיכול להביא אותך לפעול באופן שאינו הנכון ביותר עבורך, או להימנע מלקבל החלטות ולהישאר במצב ביניים ארוך ותקוע. בשני המצבים הללו את עלולה לכלות את הכוחות, הזמן, הכסף והחיוניות שלך.

יתכן ואת נמצאת בתקופה בה מתחילה להתעורר בך סקרנות ורצון לגלות משהו חדש בתוכך, והרצון הזה עדיין בשלב גולמי ולא ברור.

את לא רוצה להתחיל עכשיו ללכת לטיפול שבועי ארוך טווח. את זקוקה לשיחה ממוקדת עם מישהי שתוכל להקשיב לך ללא מעורבות רגשית או שיפוט. מישהי שתעזור לך ליצור בהירות. לעשות סדר פנימי ולחדד את התמונה כדי שתוכלי לברר עם עצמך מה קורה לך. שיחה שתסייע לך להתחיל תנועה בכיוון הנכון עבורך.

לשם כך בנוי הייעוץ החד פעמי.

זוהי התערבות קצרת מועד, באורך של שעה וחצי-שעתיים, שמטרתה לסייע לך לקבל מידע ובהירות לגבי המקום בו את נמצאת היום ולגבי החלטות נכונות עבורך. לפעמים מספיקה שיחה אחת או כמה שיחות ממוקדות כדי להביא לידי תנועה בכיוון הרצוי לך. זהו ייעוץ אקטיבי והוא כולל הקשבה פעילה, בירור ממוקד וקבלת מידע נחוץ.

מהניסיון שלי ייעוץ שכזה יכול לפתוח בפנייך מרחב חדש של אפשרויות בחירה, שלא חשבת עליהן קודם…

בואי.